loader image

ماموریت مجموعه رنگستان

در سطح جهانی فکر می کنیم و در قالب منطقه ای پیاده سازی خواهیم کرد. رنگستان همواره تلاش می کند تا محصولات جدید با بالاترین کیفیت و ماندگاری مطابق با نیازهای بازار مصرف، تولید کند.

مجموعه رنگستان نیاز مشتری را در کمترین زمان و با بالاترین استانداردها تولید می کند. تعهد رنگستان مبتنی بر کارایی و یکپارچگی در کلیه فعالیت های تجاری و تولید مستقر در مجموعه است. به طوری که تولید و عرضه نخ رنگی با کیفیت و با دوام رسالت مجموعه رنگستان است. شرکت با تکیه بر تجربه متخصصین و دستگاه های به روز، ارتقاء روز افزون محصولات و ارزش آفرینی به محصولات مورد نیاز مشتری را زیر بنای تمامی فعالیت های خود می داند.

خدمت به مشتریان و جلب رضایت آنان از طریق تولید و عرضه نخ رنگی رسالت شرکت رنگین نخ تبریز می باشد. شرکت با تکیه بر قابلیت های کارکنان خود و کارنامه درخشان سوابق خود، ارتقاء روز افزون محصولات و ارزش آفرینی به مشتریان را زیر بنای تمامی فعالیت های خود می داند.

چشم انداز مجموعه رنگستان

هدف اصلی رنگستان ارائه مستمر محصول با بالاترین استانداردهای کیفیتی و حفظ جایگاه قدرتمند خود در بازار است. تحقیق و توسعه، فناوری و نوآوری، مدیریت پویا و بهبود محصولات در راستای نیازهای مشتری مفاهیم کلیدی برای حال و آینده شرکت هستند.

هدف اصلی رنگستان ارائه مستمر محصول با بالاترین استانداردهای کیفیتی و حفظ جایگاه قدرتمند خود در بازار است. تحقیق و توسعه، فناوری و نوآوری، مدیریت پویا و بهبود محصولات با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی مطابق با آخرین مد روز دنیا مفاهیم کلیدی برای حال و آینده شرکت هستند.

شرکت رنگین نخ تبریز مصمم است باپیاده سازی سیستم های مدیریتی، اتکا بر کارکنان، نوسازی فرآیندهای کاری، ارتقاء کمی و کیفی محصولات، ضمن توسعه بازار نخ رنگی، خدمات خود را به مشتریان بهبود بخشیده و یکی از شرکت های صادر کننده محصولات نساجی و از برترین شرکت های صنعت نساجی کشور در بازار نخ رنگی باشد.

تعهد ما

ما در مقابل مشتریان خود متعهد می شویم که:

– محصولی که نیاز دارند را در زمان مقتضی در مکانی که سفارش داده اند فراهم کنیم.

ارزش ها

مسئولیت اجتماعی: بهینه سازی منابع و فناوری های ما، طبیعت را به خطر نمی اندازد.

نوآوری: ما به طور مداوم در جستجوی مؤثرترین و جدیدترین فناوری ها برای تضمین بهترین کیفیت محصول هستیم. ما محصولات خود را برای نیازهای فردا در بازار توسعه می دهیم.

فناوری: فناوری های اخیر برای تولد محصولات نوآورانه ضروری است. سرمایه گذاری در ماشین آلات با فناوری پیشرفته برای تقویت صلاحیت های ما و نظارت بر روندهای تولید و برآورده نمودن نیاز مشتری انجام شده است.

کارکنان متخصص: به طور مداوم آموزش و پشتیبانی فنی به نیروی انسانی داده می شود، تا کارایی در کل مراحل تولید تضمین شود.

تنوع: رنگستان برای پاسخ دادن و برآورده کردن نیازهای خاص مشتری، طیف کاملی از محصولات را برای کاربردهای مختلف دارد.

محیط کار سالم: متخصصان باتجربه در یک محیط کار جامع و آرام فقط می توانند منجر به یک سرویس مناسب شوند. رنگستان به اعضای هر شرکت احترام می گذارد: سهامداران، مشتری ها و کارگران.

مشارکت ها: ما به طور مستمر در حال برقراری ارتباط با مشتریان هستیم و روابط محکم و همکاری و وفاداری برقرار می کنیم.

اعتماد و اطمینان: شعار ما برای حال و آینده شرکت.

ارزش های شرکت رنگین نخ تبریز

شرکت رنگین نخ تبریز ارزش های زیر را مبنای تمامی رفتارها و اقدامات خود قرار داده است:

– اعتماد و اطمینان که شعار ما برای حال و آینده شرکت است

– عملکرد عالی در تمامی فعالیت ها

– ارتقاء و بهبود مستمر فرآیندها

– توجه به نظرات مشتریان و جلب نظر آنان

– صداقت و امانتداری در ارتباط با مشتریان و جامعه

– حفظ و آسیب نرسانیدن به محیط زیست